Foto: Pauline Seijffert
In een uitverkocht Scheltemacomplex vertoonde Amnesty Leiden zondag 30 oktober 2011, in samenwerking met het Leids Film Festival, de documentaire Inside Job, over de oorzaken en gevolgen van de kredietcrisis van 2008.
Een bijna geheel gevuld Scheltema Leiden-publiek genoot zondag 31 oktober 2010 van de documentaire The Yes Men Fix The World, de bijdrage van Amnesty Leiden aan het Leids Film Festival.
Zondag 1 november 2009 vertoonde Amnesty Leiden, in samenwerking met Movies That Matter, de documentaire Wherever there are people, problems are never lacking (2008) op de vierde editie van het Leids Film Festival.
Zondagmiddag 2 november 2008 vertoonde Amnesty Leiden de documentaire Anna. Seven years on the frontline in het Kijkhuis, in het kader van het Leids Film Festival. Aan de hand van de laatste zeven jaar van de vermoorde Russische journaliste Anna Politkovskaja kreeg het publiek een beeld van het Rusland van Poetin, in het bijzonder het optreden in Tsjetsjenië.